Podnikatelské projekty TCProfi

V rámci těchto projektů získává TCI ČR částečně prostředky na realizaci jednotlivých služeb. Jejich cílem je také zapojit klienty na různé pracovní aktivity, kde získávají pracovní návyky a možnosti získávání nových dovedností pro pozdější uplatnění na trhu práce.
Mobirise Website Builder
Design

Připravujeme výrobní prostory na továrně ve Šluknově

Mobirise Website Builder
Produkty 

Dokončili jsme a kolaudovali výrobnu v Poštovicích pro výrobu produktů z ovoce, paprik a bylin. 

Mobirise Website Builder
Dřevovýroba

Připravujeme výrobu v Poštovicích pro partnera z USA, kde budeme vyrábět kurníky a dřevěné skleníky

Mobirise Website Builder

Projekt Komunitního centra

Cílem projektu "Komunitní centrum" je postupně vybudovat prostor, kde budeme moci získávat finanční prostředky pro službu, prostor, pro rekvalifikaci klientů a podporu po ukončení programu. Dlouhodobě usilujeme o vytvoření zázemí pro službu TC a církve v místní komunitě ve Šluknově, tedy prostředí, kde mohou lidé najít pomoc a Ježíše Krista.  

Otevři >

Mobirise Website Builder

NesFarma a produkty

Cílem Nes Farmy je produkce potravin a kosmetiky nejen z vlastního pěstění a z prodeje získat prostředky na službu TC. Tuto farmu tvoří pracovníci a hlavně studenti a studentky programu Teen Challenge. 

Prací na Nes Farmě získávají studenti a studentky zdravé pracovní návyky, které jim poté v budoucím životě otevírají nové možnosti. Do pěstování našich plodin jsou zapojeni od setby až po prodej. 

Apartmány

Ve středisku v Poštovicích i Šluknově je možné strávit dovolenou nebo jen víkend v našich apartmánech. Celková kapacita každého z nich je 5 osob (jedna manželská postel a tři samostatné). Střediska v jsou ideální svou polohou. Dojezd z Poštovic je zhruba 40 minut do míst jako: Praha, Karlštejn, Terezín, České středohoří, Krušné hory, Kokořínsko. Ze Šluknova pak vedle Lužických hor a NP Česko-saské Švýcarsko, můžete navštívit historická města v Německu: Drážďany, Bautzen, Gerlitz a také lázně v Bad Schandau. Apartmány poskytujeme pouze v rámci církve! 

Informace a objednávky:
Poštovice
Gabriela Zavadzká, 739 524 826, tcpofficecz@gmail.com

Šluknov:
Míša Anderlová, 734 369 361, anderlova.michaela@gmail.com 

Mobirise Website Builder

Šluknov: 350 Kč / osoba / noc nebo 1000 za celý apartmán za jednu noc ( max. 5 osob )

Mobirise Website Builder

Poštovice: 500 Kč / osoba / noc nebo 1500 za celý apartmán za jednu noc ( max. 5 osob )

© Copyright 2023 Teen Challenge Int. ČR I č.ú. 104 110 73 27 / 5500

 Web Page  Software

Created with ‌

Website Software